Wejście

Artykuły

Dodatki ślubne na czas przygotowań [5 POMYSŁÓW]

Dodatki ślubne na czas przygotowań [5 POMYSŁÓW]

Przygotowania ślubne to czas radosnego oczekiwania. Właśnie wtedy Panna Młoda czuje, że wszystkie wysiłki i działania zbliżają do linii mety. Warto zatem uśmiechnąć się szeroko i pozwolić fotografowi uwiecznić ten wyjątkowy czas. Podpowiadamy, w jakie dodatki ślubne się zaopatrzyć, by uatrakcyjnić zdjęcia z przygotowań!

Podsuwamy krótką listę drobiazgów, z pomocą których zatrzymacie z fotografem (być może znalezionym w portalu Amoreo!) wspaniałe wspomnienia w kadrze. 

Klasyczne dodatki ślubne: szlafrok 

Absolutny klasyk, niezwykle często obecny na zdjęciach z przygotowań ślubnych. Bywa personalizowany, np. z napisem „Bride” czy „Panna Młoda” na plecach. Szlafroki to bardzo wdzięczne dodatki ślubne, szczególnie, gdy noszą je również świadkowa lub mama panny młodej.

Piżama z piórami 

Nowoczesna alternatywa szlafroka, o której wspominałyśmy w naszych ulubionych trendach ślubno-weselnych w 2022 roku. Śliski materiał oraz wykończenie rękawów i nogawek piórami zapewnia minimalistyczny, pełen klasy efekt. 

Lusterko

Do kontrolowania postępów w makijażu ślubnym oraz subtelnych, kobiecych kadrów. Dodatki to przecież nie tylko rzeczy do założenia – ta niepozorna, odbijająca rzecz urozmaici zdjęcia z przygotowań. 

Okulary przeciwsłoneczne

Nietypowe dodatki ślubne, takie jak okulary przeciwsłoneczne, również mogą świetnie sprawdzić się podczas przygotowań! To idealna opcja na fotografie z przymrużeniem oka, o nieco bardziej łobuzerskim charakterze.

Perfumy z wygrawerowanym napisem

Rzeczy o spersonalizowanym charakterze trzeba przygotować nieco wcześniej. Ten ciekawy trend pojawił się jakiś czas temu w Stanach Zjednoczonych. Panny Młode proszą wówczas danego Usługodawcę o wygrawerowanie hasła na buteleczce perfum. Taki detal fantastycznie wygląda w obiektywie!

A Wy…na jakie dodatki ślubne się zdecydujecie?

Zobacz również

Komentarze (1)

Komentarze zamknięte.