Wejście

Artykuły

Amoreo.pl: instrukcja obsługi portalu dla Par Młodych

Amoreo.pl: instrukcja obsługi portalu dla Par Młodych

Nowa wersja naszego portalu jest już dostępna! Jeśli oferujesz planujesz swój wielki dzień – Amoreo sprawi, ze Twoje przygotowania do ślubu i wesela będą maksymalnie szybkie i bezstresowe. Sprawdź nasz tekst zawierający instrukcję obsługi pod wszystkie ważne funkcjonalności.

Poniżej znajdziesz rozpiskę wszystkich opcji, które umożliwia Parom Młodym portal ślubny Amoreo. Wszystkie tutoriale zostały stworzone z myślą o Twoim komforcie – w formie tekstowej, filmowej oraz PDF. Przypominamy też, że jeśli zdecydujesz się na wystawienie swoich pozostałości ślubno-weselnych na naszej giełdzie – zyskasz możliwość publikacji oferty sprzedażowej również na naszych grupach na Facebooku!

Rejestracja

Witaj na naszej stronie głównej, cieszymy się, że jesteś z nami! Jeśli chcesz się zarejestrować, kliknij przycisk “Zaloguj się” w prawym górnym rogu. Kliknięcie przeniesie Cię do opcji logowania i rejestracji. Wybierz – w zależności od własnych preferencji – jeden z przycisków: “Zarejestruj się” lub “Kontynuuj przez facebook”. Uzupełnij informacje dotyczące imienia i nazwiska. Ustaw też adres e-mail i hasło. Nie zapomnij o akceptacji Regulaminu i Polityki Prywatności! Możesz również wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas informacji marketingowych i handlowych. Na sam koniec kliknij przycisk “Zarejestruj się”. Gratulacje – teraz możemy oficjalnie powitać Cię w naszym portalu!

Logowanie

Witaj na naszej stronie głównej! Jeśli posiadasz już konto w naszym portalu, kliknij przycisk “Zaloguj się” w prawym górnym rogu. Kliknięcie przeniesie Cię do opcji logowania. Wpisz swój login i hasło, kliknij “Zaloguj się” – i gotowe!

Profil Pary Młodej

Po zalogowaniu się możesz przejść do ustawień swojego profilu poprzez zakładkę “Profil Pary Młodej”, dostępną w pasku opcji po lewej stronie. Zakładka “Profil Pary Młodej” umożliwia Ci uzupełnienie informacji nie tylko o ślubie, ale i o samych zainteresowanych 🙂 Uzupełnij rubryczki “Imię i nazwisko”, “Numer telefonu” i “Nasza historia”. Ustaw też link do Waszego profilu w portalu. Możesz dodać również Wasze zdjęcia. Umieszczony poniżej harmonogram wydarzenia umożliwia Ci szczegółowe rozplanowanie dnia ślubu i wesela. Pamiętaj o zapisaniu wszystkich uzupełnionych informacji!

Wyszukiwarka usług ślubno-weselnych

Na stronie głównej znajdziesz wyszukiwarkę usług ślubno-weselnych. Możesz z niej skorzystać lub przejrzeć kategorie usług pod nią umieszczonych. Do dzieła – znajdź swoich idealnych usługodawców!

Zapłać za usługę lub kup teraz

Jeśli chcesz skorzystać z promocji “kup teraz”, wejdź w wybraną usługę i sprawdź jej dostępność (najlepiej poprzez przycisk “wstaw moje dane”). Jeśli pokrywa się z interesującą Cię datą, wybierz opcję kup teraz i kliknij przycisk “Zapłać [x] zł”. Działanie związane z zapłatą za usługę wygląda bardzo podobnie: wybierz interesującą Cię usługę i sprawdź jej dostępność. Możesz zarezerwować usługę przez rezerwację (wpłatę zaliczki) lub promocję “kup teraz”, na której możesz zaoszczędzić poprzez zapłatę całej kwoty. Kliknij przycisk “Zapłać [x] zł” po czym dodaj rabat (jeśli go posiadasz) i wybierz “Zapłać [x] zł z [y] zł”. Usługodawca ma 3 dni na akceptację wykupionej przez Ciebie usługi.

Ulubione oferty

W zakładce “Ulubione oferty” znajdziesz wszystkie usługi, które przyciągnęły Twoją uwagę. Jeśli nie ma tam żadnych ofert – zacznij szukać, na pewno znajdziesz idealne usługi ślubno-weselne! Kliknij “Wyszukaj oferty” – te, które wpadły Ci w oko, możesz oznaczyć serduszkiem.

Jak założyć zbiórkę?

Jeśli informacje w profilu Pary Młodej zostały uzupełnione, udaj się do zakładki “Zbiórka/Portfel”. W opcji “Zbiórka/Portfel” znajdziesz przycisk akceptujący Regulamin Operatora Finansowego. Po akceptacji wybierz “rozpocznij zbiórkę”. Możesz udostępnić zbiórkę na Facebooku i Twitterze lub po prostu skopiować link. Do Twojej dyspozycji jest lista wpłat od gości. Jeśli chcesz zamknąć zbiórkę, wybierz przycisk “zamknij teraz”.

Jak wypłacić pieniądze ze zbiórki?

W zakładce “Portfel” znajdziesz okienko zawierające wpływy, wydatki i ogólny stan portfela. Jeśli chcesz wypłacić środki, wybierz przycisk “wypłać środki”. Wpłaty możesz przeznaczyć również na zakup usług w portalu.

Twoje zamówienia w Amoreo

Zakładka “Zamówienia” pozwala Ci na podgląd wszystkich ofert zamówionych na Twój ślub i wesele. Jeśli widzisz powiadomienie “Brak zamówień”, skorzystaj z opcji “Wyszukaj oferty” i znajdź usługi idealnie dopasowane do charakteru i stylu Twojego ślubu i wesela.

Jak skontaktować się z Usługodawcą?

W ofercie każdego usługodawcy w portalu Amoreo znajdziesz okienko chatowe. Napisz wiadomość do usługodawcy i uzyskaj odpowiedź na swoje pytania. Wszystkie swoje konwersacje z usługodawcami znajdziesz w zakładce “Wiadomości”.

Lista gości

Zakładka “Lista gości” ma ułatwić Ci organizację Twojego wielkiego dnia – oczywiście pod względem osób zaproszonych. Możesz skompletować listę gości za pomocą opcji “Dodaj gościa”. Wpisz imię i nazwisko i zaznacz status (do wyboru zaproszony/obecny/nieobecny). Pamiętaj, że informacje dotyczące gości są edytowalne – w każdej chwili możesz zmienić status, np. z “zaproszony” na “obecny”, jeśli gość potwierdzi swoje przybycie na Twoje wesele.

Wystawienie przedmiotu na giełdzie

Zakładka “Moje ogłoszenia” umożliwia Ci wystawienie przedmiotu na sprzedaż. Kliknij “Dodaj ofertę”, po czym uzupełnij następujące informacje: nazwa produktu, kategoria, stan, lokalizacja, sposób dostawy, cena i numer kontaktowy. Napisz też kilka słów o produkcie i dodaj jego zdjęcia. Wybierz opcję promowania ogłoszenia, kliknij “Dodaj ogłoszenie” – i gotowe! Pamiętaj, że jeśli interesuje Cię kupno, a nie sprzedaż – giełdę Amoreo możesz również po prostu przeglądać za pomocą umieszczonego na górze strony przycisku “Giełda”.

Jak zostawić lajka pod sprawdzoną usługą?

Jeśli chcesz docenić usługodawców, którzy sprawdzili się na Twoim ślubie i weselu – przejdź do ich profili w portalu Amoreo i kliknij ikonkę lajka, umieszczonego tuż przy nagłówku. Uwaga! Twoja opinia ma znaczenie – lajki mogą wystawiać wyłącznie osoby, które skorzystały z danej usługi!

Jakie wartości stanowi portal Amoreo dla Par Młodych?

Naszym zadaniem jest nie tylko inspirowanie, podsuwanie nowych rozwiązań i wspieranie Par Młodych. Chcemy połączyć przyszłych nowożeńców razem z wieloma interesującymi usługodawcami, by zapewnić szeroki wybór. Jesteśmy dla wszystkich – i dla tradycjonalistów, i dla tych, którzy poszukują czegoś nowego. Portal amoreo.pl umożliwia nowoczesną organizację ślubu i wesela, pośredniczy w sprawnym i szybkim zawieraniu transakcji i nieustannie dostarcza inspiracji.

Zobacz również