Wejście

Artykuły

Czy umówić się na makijaż i fryzurę próbną?

Czy umówić się na makijaż i fryzurę próbną?

WANTED: PRÓBNY MAKIJAŻ I FRYZURA!

Panno Młoda! Być może zastanawiasz się, czy wykonywać próbny makijaż i fryzurę. Z jednej strony słyszysz, że warto i że to dobry pomysł, ale z drugiej Twój weselny budżet już i tak jest napięty, a wiesz przecież, że również za wcześniejsze wizyty u fryzjerki i wizażystki trzeba będzie zapłacić właściwie tyle samo, co za standardową usługę. Co robić? Umówić się i przetestować czy może oszczędzić parę groszy i zaufać polecanym przez przyjaciółki ekspertom w dniu ślubu? Odpowiedź jest tylko jedna: idź i testuj, nawet się nie zastanawiaj!

Dlaczego makijaż i fryzura próbna to coś, co MUSISZ uwzględnić w swoim budżecie?

Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie w Twoim życiu. Chcesz wtedy wyglądać jak najpiękniej, olśnić nie tylko Pana Młodego, ale również przyciągnąć pełne zachwytu spojrzenia gości weselnych. Poza suknią makijaż i fryzura to najważniejsze elementy Twojego wyglądu. To one determinują to, czy będziesz się czuć swobodnie, komfortowo i atrakcyjnie. Jeśli wykonasz próbne stylizacje u wizażystki i fryzjerki, unikniesz wpadek i rozczarowań, które mogłaby spowodować źle dobrana fryzura czy makijaż. Dowiesz się, jak będziesz wyglądać i unikniesz stresu związanego z finalnym efektem pracy specjalistów nad Twoją twarzą i włosami.

źródło: www.kameon.pl

Sprawdź, czy warto zapłacić temu ekspertowi!

Oglądanie pięknych zdjęć na Facebooku czy Instagramie, a nawet znakomite referencje zaufanej przyjaciółki, to zupełnie coś innego, niż spotkanie z żywym człowiekiem i danie mu szansy na zaprezentowanie tego, co może zrobić właśnie dla Ciebie. Stylista musi umieć słuchać – to podstawowa zasada. Powinien również dysponować poczuciem stylu. Twoja wizja tego, jak chcesz wyglądać, jest ważna. Profesjonalista doradzi Ci takie rozwiązania, które będą zgodne z najnowszymi trendami w obszarze makijażu czy fryzury ślubnej, a dodatkowo podkreśli Twoją naturalną urodę, doda Ci blasku czy ukryje niewielkie mankamenty. Przetestowanie wizażystki czy fryzjerki to jedyny sposób, aby w pełni jej zaufać i mieć pewność, że efekt spełni Twoje oczekiwania.

Kolejna ważna rzecz – próbuj, jeśli chcesz przetrwać noc!

Makijaż i fryzura ślubna powinny przetrwać wielogodzinną zabawę na weselu i przez cały okres jego trwania – prezentować się nienagannie. Jeśli zdecydujesz się na próbne stylizacje, dowiesz się, jak Twoje włosy reagują na podmuchy wiatru i jak wygląda Twój makijaż po kilku godzinach od jego nałożenia. Jeśli już po godzinie od wyjścia z salonu Twój make-up prezentuje się niekorzystnie, jest to znak, że musisz poszukać kogoś innego, kto wykona go w dniu Twojego ślubu. Fryzura również powinna charakteryzować się trwałością i dobrym wykonaniem. Jeśli w ciągu dnia zauważysz jakieś drobne niedociągnięcia, zyskasz też możliwość porozmawiania o tym ze swoją stylistką, a dzięki temu unikniesz możliwości wystąpienia niepożądanych sytuacji w swoim najważniejszym dniu.

źródło: www.kameon.pl

Dlaczego wykonujemy próbny makijaż ślubny i fryzurę? Sprawdź czy wytrzyma całą noc!

Jeśli oglądasz katalogi ślubne lub prace makijażystów i fryzjerów w internecie, z pewnością są takie stylizacje, które bardzo Ci się podobają i stanowią dla Ciebie ważne źródło inspiracji w kwestii tego, jak Ty sama chcesz wyglądać. Czy na pewno Twoja wymarzona fryzura pasuje do Twojego typu urody, a makijaż jest odpowiedni do kształtu twarzy? Nie dowiesz się tego, jeśli tego nie przetestujesz. Profesjonalny wizażysta czy fryzjer z pewnością pomoże Ci znaleźć takie rozwiązanie, które najbardziej będzie do Ciebie pasowało i podkreśli Twoją urodę. Wiesz, co jeszcze jest ważne? Makijaż próbny pomoże Ci upewnić się, że żaden z kosmetyków wykorzystanych do jego wykonania nie wywołuje u Ciebie reakcji alergicznej. Chcesz mieć pewność, że w dniu ślubu nagle nie pojawi się przykra wysypka na twarzy? Czym prędzej biegnij próbować!

Zobacz również

Komentarze (1)

Komentarze zamknięte.