Wejście

Artykuły

Jaki prezent dla Pana Młodego?  Podziękowanie dla męża w dniu ślubu!

Jaki prezent dla Pana Młodego? Podziękowanie dla męża w dniu ślubu!

Idziemy za modą coraz bardziej, a nawet można powiedzieć, że naśladujemy ceremonie z Zachodu. Coraz częściej wybieramy śluby w plenerze, a także mniejsze ceremonie w ciekawych miejscach. Zauważyłam ostatnio, że ciekawą propozycją stały się również podziękowania dla Pana Młodego od jego przyszłej żony. Jest to fajny pomysł, który będzie personalnym dodatkiem od Panny Młodej. Zastanawiasz się nad taką niespodzianką? W takim razie sprawdź moje propozycje prezentu dla Pana Młodego. Zapraszam do lektury!

Taki prezent dla przyszłego męża możesz dać na osobności, jeszcze przed Waszym ślubem, albo oficjalnie podczas imprezy weselnej. Jeżeli chcesz przygotować specjalną przemowę do kościoła, zapytaj swojego księdza czy jest to możliwe. Takie przysięgi możecie napisać sobie wzajemnie i przedstawić podczas ceremonii.. Poza tym Pan Młody również zasługuje na to, aby być rozpieszczanym i czuć się wyjątkowo. Po tych wszystkich przejściach, które musiał znieść podczas przygotowań do ślubu, Twoich dobrych i złych nastrojach, pan młody również powinien być traktowany, jakby to był jego wielki dzień.

Prezenty dla Pana Młodego od Panny Młodej.

1. List miłosny

To najczęściej wybierana forma prezentu dla Pana Młodego. W takim liście możesz i powinnaś zawrzeć swoje najgłębsze uczucia do Twojego męża. Jeżeli radzisz sobie z poezją, możesz napisać piękny wiersz, który zacytujesz swojemu ukochanemu. Taki list możesz przeczytać na weselu, albo dać mężowi do własnej lektury po Waszym dniu.

2. Spersonalizowany prezent

Taki prezent również możesz wręczyć publicznie lub na osobności po Waszym weselu. To jest miłe i na pewno zaskoczy Twojego partnera, kiedy podarujesz swój prezent po zakończeniu wszystkich życzeń od gości. Jednak może go to również zawstydzić, kiedy on nie będzie miał prezentu dla Ciebie. Wybierz taki prezent, który będzie kojarzył się dokładnie z Waszą historią. Coś co jest dla Was ważne. Możesz również napomknąć swojemu wybrankowi, że masz dla niego prezent to może znajdzie on też coś dla Ciebie.

3. Piosenka lub taniec

Ten trend przyszedł do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Dobrze śpiewasz? A może on uwielbia jakąś piosenkę w Twoim wykonaniu? Przygotuj mu taki prezent. Zaśpiewaj dla Niego, lub zatańcz przy ciekawym kawałku ze swoimi druhnami. To bardzo ciekawa rozrywka nawet dla Twoich gości weselnych. Pamiętaj, że jest to Wasz dzień i nie przejmuj się opinią innych. Wszystko co zrobisz będzie urocze i będzie oznaczało Twoją wielką miłość do Twojego męża.

4. Zdjęcia Boudoir

Zdjęcia w bieliźnie! Jaki mężczyzna tego nie lubi? Zrób sobie piękną, zmysłową sesję i wywołane zdjęcia ładnie zapakuj w pudełeczko. Taki prezent podaruj w trakcie wesela lub przed ślubem! Niech się niecierpliwi.

5. Film

Możecie wykonać film z podziękowaniem dla rodziców, jednak fajną propozycją jest specjalny film dedykowany dla Twojego męża. Możesz w nim pokazać Wasze miejsce spotkania, opowiedzieć za co go kochasz, zaangażować najbliższych, aby powiedzieli coś miłego. Taki film od serca będzie świetnym prezentem dla Pana Młodego.

6. Spinki do mankietów

Wybierz personalizowane spinki do mankietów, które pokażą osobowość Twojego męża. Mogą to być Wasze inicjały a może fajny cytat wygrawerowany? Znajdziesz też spinki w różnych kształtach, np. głowa wilka albo w różnych kolorach – z grafiką Supermena itd.

7. Kalendarz na przyszły rok

Tu oczywiście nie chodzi o taki zwykły kalendarz… Możesz stworzyć prezent własnoręcznie lub wspomóc się gotowymi produktami. Fajną opcją jest pudełeczko z małymi buteleczkami, w których umieścisz miłosne liściki na najbliższy wspólny rok. A możesz chcesz połączyć sesję w bieliźnie z takim kalendarzem? Na każdy miesiąc inne zdjęcie!

8. Pokaz sztucznych ogni

Zaproś swojego męża na pokaz sztucznych ogni, które zamówisz z dedykacją dla niego. Pokaż mu jak bardzo go kochasz, poproś o muzykę, która Wam towarzyszyła w życiu. Przytulcie się, pocałujcie i przyglądajcie pięknym pokazom sztucznych ogni.

Prezent dla przyszłego męża. Zaskocz Pana Młodego w dniu ślubu.

Tak naprawdę, jako prezent możesz podarować wszystko co tylko chcesz. Nikt nie zna Twojego wybranka tak dobrze jak Ty. Może to być prezent, który będzie miał znaczenie tylko dla Was.
Fajnym pomysłem jest zaskoczenie Pana Młodego w dniu ślubu. Zrób mały liścik miłosny, który podarujesz mu przed kościołem, kiedy nie będzie mógł już Ci nic powiedzieć. Mała notatka, na przykład: „nie mogę się doczekać, kiedy Cię pocałuję…”. W taki sposób oboje poczujecie motylki w brzuchu ze szczęścia, a jestem pewna, że w jego oczach zobaczysz dozgonną miłość!

Jeżeli masz inne ciekawe pomysły na prezent dla Pana Młodego, podziel się w komentarzu!

Powodzenia Kochane!
Wasza Patrycja

Zobacz również

Komentarze (3)

Komentarze zamknięte.