Wejście

Artykuły

Dlaczego warto wynająć dekoratora sali do kościoła?

Dlaczego warto wynająć dekoratora sali do kościoła?

Ślub to bez wątpienia wydarzenie, które zapada w pamięć na całe życie. W tym dniu chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Często Parze Młodej towarzyszą nerwy i stres, co utrudnia skupienie się na najmniejszych detalach, które odgrywają bardzo ważną rolę w całej ceremonii. Często fotograf jest wynajmowany także do kościoła, a w związku z tym, cała dekoracja wnętrza będzie uwieczniona na zdjęciach.

Kim jest dekorator wnętrz, dekorator sal weselnych?

Jest to osoba, która w zawodowy i profesjonalny sposób zajmuje się projektowaniem dekoracji wnętrz. Po wcześniejszej rozmowie na temat preferencji i wyobrażeń Państwa Młodych przygotowuje plan dekoracji do kościoła/sali. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ stres, w którym znajdują się nowożeńcy, często odbiera możliwość racjonalnego doboru dekoracji, pasującej zarówno do kościoła, jak i do gustu Państwa Młodych. Dekorator musi mieć zmysł estetyczny oraz wyobraźnię przestrzenną. Cena często jest zależna od tego, czy oczekujemy samej porady, czy może pomocy w zakupieniu wszystkiego wraz z dekoratorem.

źródło: www.aparaton.pl

Dlaczego warto wynająć dekoratora sali?

Każde miejsce wymaga indywidualnego podejścia i znalezienia jak najkorzystniejszego rozwiązania. Rolą projektanta jest wydobycie zalet, a ukrycie drobnych mankamentów wnętrza. Tobie pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze oraz daje gwarancje najwyższej jakości świadczonych usług. Daje pewność, że dekoracja będzie w zgodzie z panującymi trendami oraz że zostanie stworzona tylko dla Was na podstawie konkretnego wnętrza.

Główne obowiązki dekoratora

 • omówienie z Para Młodą ich oczekiwań,
 • przedstawienie własnych ciekawych pomysłów,
 • szukanie indywidualnych rozwiązań,
 • gwarantowanie solidności i trwałości dekoracji
 • pomoc w pozyskiwaniu potrzebnych materiałów,
 • przedstawienie wstępnego projektu dekoracji,
 • śledzenie i analiza współczesnych trendów.

Jak przebiega współpraca z dekoratorem wnętrz. Co warto wiedzieć?

 W pierwszej kolejności należy zacząć od rozmowy. Przedstawić swoje preferencje oraz kryteria, według których dekorator ma stworzyć projekt. Przedstawić należy także budżet, jaki można przeznaczyć na to przedsięwzięcie. Kolejnym krokiem, pracując z projektantem, jest pokazanie wnętrza, na który ma zostać naniesiony projekt dekoracji. Potrzeba dokładnych wyliczeń, co do wielkości dekorowanego obiektu, aby każda przestrzeń była wykorzystana. Po jakimś czasie możemy spodziewać się od 2 do 4 przykładowych projektów pod konkretną salę. Wybierając jeden, trzeba zdecydować czy dekorator ma zająć się pozyskiwaniem materiałów, czy projekt mają realizować profesjonalne osoby (wynajęte do tego celu), czy para zajmie się tym sama.

źródło: www.aparaton.pl

Plusy pracy z projektantem. Dekoracje weselne Twoich marzeń!

 • Oszczędność czasu – projektowanie spójnego i funkcjonalnego wnętrza, wymaga sporo czasu oraz umiejętności wyobrażenia przestrzennego, a często pary młode są pochłonięte innymi sprawami związanymi ze ślubem. Decydując się na taką usługę, zaoszczędzony czas można poświęcić na dopięcie innych spraw związanych z tym ważnym dniem. 
 • Masa kreatywnych pomysłów – ciężko jest być na bieżąco w aktualnych trendach, aby stworzyć wyjątkową i olśniewającą dekorację. Dekorator musi śledzić takie nowinki, także wynajmując go, mamy pewność, że pomysły, które zaproponuje, są niebanalne.
 • Oszczędność pieniędzy-dobór funkcjonalności oraz wizualne wnętrze może uchronić nas przed niepotrzebnymi wydatkami.
 • Gwarancja najwyższej jakości- dekorator w swoim zawodzie jest profesjonalistą, a to daje najwyższą jakość świadczonych usług. Jest zazwyczaj pewność, że dekoracja nie dość, że będzie się doskonale prezentowała, to jeszcze będzie solidnie wykonana.
 • Świat wyjątkowych materiałów – wykorzystując zdobyte doświadczenie zawodowe i  kontakty, projektant jest w stanie przeanalizować materiały pasujące do pomysłu i dobrać najkorzystniejsze  rozwiązanie. Przedstawi propozycje z rożnego zakresu cenowego, aby każdy mógł dobrać projekt pod swój budżet

Zobacz również

Komentarze (1)

Komentarze zamknięte.