Wejście

Artykuły

Happy Together: nadchodzi wiosenna edycja targów ślubnych!

Happy Together: nadchodzi wiosenna edycja targów ślubnych!

Polska kultura ślubno-weselna jest bez wątpienia różnorodna, wystawna, ma rozmach. Przez wiele lat wypracowano różne podejścia i rozwiązania. Są jednak Pary Młode, które poszukują nietuzinkowości, magii i bardziej unikalnych opcji podczas planowania swojego ślubu i wesela.  To dla nich organizowane są wyjątkowe, alternatywne targi ślubne Happy Together.

Dobrze znane mieszkańcom Małopolski wydarzenie rozkwita razem z przyjściem wiosny. W tym roku organizatorzy przewidzieli aż dwie różne lokalizacje, z czego jedna z nich znajduje się – po raz pierwszy – na Śląsku! Na początku marca Pary Młode będą mogły odwiedzić targi w Krakowie, a niecały miesiąc później – w kwietniu – w Katowicach.

Czego doświadczycie podczas Happy Together?

Targi ślubne Happy Together stawiają za swój cel inspirację Par Młodych przed ich wielkim dniem. Robią to między innymi za pomocą warsztatów, prelekcji, specjalnie przygotowanego katalogu targów i – oczywiście – przestrzeni, która pozwala Narzeczonym spotkać się z wyjątkowymi, lokalnymi usługodawcami. Intencja przyświecająca organizatorom to przede wszystkim – jak wskazują – chęć spędzenia czasu we wspaniałej atmosferze i spotkanie przyszłych Nowożeńców z Usługodawcami posiadającymi oryginalne podejście do ślubu i wesela.

Gdzie i kiedy? 

Tegoroczna, wiosenna edycja alternatywnych targów ślubnych Happy Together zorganizowana będzie w dwóch różnych miastach: 

  • Kraków – Stara Zajezdnia by DeSilva, 6 marca 2022
  • Katowice – Fabryka Porcelany, 3 kwietnia 2022
Źródło: materiały prasowe; fot. Alicja Kutyna/kutynafoto.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do wydarzeń na Facebooku: tutaj i tutaj!

Zastanawiasz się nad uczestnictwem w targach i chcesz zobaczyć, jak wygląda to niezwykłe wydarzenie? Zerknij na naszą relację

O wydarzeniu wspominamy również w kalendarzu targów ślubnych 2021/2022!

Tekst powstał w ramach patronatu medialnego portalu ślubnego Amoreo nad alternatywnymi targami ślubnymi Happy Together.

Zobacz również